Konsultacje

Podziel się

Oferuję konsultacje, indywidualny program żywieniowy oraz propozycję suplementacji w SIBO (zespole przerostu bakteryjnego w jelicie cienkim), objawach związanych z szeroko pojętym zespołem jelita drażliwego, w chorobach autoimmunizacyjnych (celiakii, nieswoistych zapaleniach jelit, chorobach tarczycy, żołądka itp.) oraz innych jednostkach chorobowych, a także wsparcie psychodietetyczne w zmianie nawyków żywieniowych i nowym stylu życia.

Konsultacje Naczynia Połączone

ZAPISY

Od poniedziałku do piątku w godzinach 10-11 oraz 16-17
tel. +48 730 105 802*

PRZED KONSULTACJĄ

Przed konsultacją należy wykonać niezbędne badania, a także wypełnić kwestionariusz oraz dzienniczek żywieniowy, pozwalający na ocenę stanu zdrowia i dotychczasowego sposobu odżywiania. Skompletowane dokumenty, czyli wypełniony kwestionariusz i dzienniczek oraz skany/zdjęcia wyników badań wraz z normami, a także potwierdzenie wykonania przelewu (dane do przelewu znajdziesz na dole strony) przyślij w jednym mailu na adres, który otrzymasz po zapisaniu się, 5-2 dni przed umówionym terminem konsultacji.

1. Kwestionariusz wypełnij tak dokładnie, jak to tylko możliwe. Podaj wszystkie informacje zgodnie z prawdą!

Kwestionariusz – format pdf
Kwestionariusz – format docx

2. Dzienniczek żywieniowy wypełniaj przez 4-5 dni (3 dni robocze i 1-2 wolne od pracy).

Dzienniczek – format pdf
Dzienniczek format docx

3. Badania. Niezbędne do odbycia pierwszej konsultacji jest wykonanie badań – lista do pobrania TUTAJ. Na część z nich możesz otrzymać skierowanie od lekarza rodzinnego lub odpowiedniego specjalisty. Tu lista badań podstawowych, które może zlecić lekarz rodzinny – nie jest konieczne wykonanie wszystkich! Jeśli posiadasz jakieś starsze badania, również genetyczne, czy zalecenia specjalistów – także będą przydatne. Przyślij je mailem do 2 dni przed konsultacją razem z  uzupełnionymi kwestionariuszem i dzienniczkiem.

4. Podpisane odręcznie Oświadczenie i Informację dotyczącą ochrony danych osobowych. Dokumenty te możesz załączyć w formie zdjęcia lub skanu. Bez tych dokumentów konsultacja NIE BĘDZIE MOŻLIWA!

Oświadczenie
Informacja dotycząca danych osobowych

KONSULTACJA

Pierwsza konsultacja. Na konsultacji rozmawiamy o Twoim stanie zdrowia, wynikach badań, precyzujemy kwestię Twoich dolegliwości, niedoborów, suplementacji, dalszej drogi diagnostycznej, a także dyskutujemy o diecie i preferencjach żywieniowych oraz omawiamy, jak możesz się czuć podczas stosowania nowych zaleceń. Rozmowa trwa około 60 minut.

Kolejna konsultacja (kontrolna) odbywa się zazwyczaj po 1-2-3 miesiącach stosowania zaleceń – zależy od indywidualnego przypadku. Analizujemy wówczas postępy w diecie, nowe wyniki badań, rozmawiamy o samopoczuciu, które Ci towarzyszy, modyfikujemy zalecenia w zależności od potrzeb. Kolejna konsultacja trwa około 30 lub 60 minut.

Obecnie konsultacje odbywają się przez skype’a lub telefonicznie.

Indywidualny Program Żywieniowy zawiera spersonalizowane zalecenia dietetyczne, szczegółową suplementację, tygodniowy jadłospis edukacyjny (zgodny z naszymi ustaleniami szczegółowy spis propozycji posiłków, mający na celu pomóc Ci w ogarnięciu nowej rzeczywistości żywieniowej i w wypracowaniu nowych nawyków – patrz niżej), plik z przepisami oraz pliki dodatkowe (w zależności od ustaleń).

Jadłospis na tydzień z przepisami zawiera ustalony indywidualnie plan posiłków na tydzień, skomponowany w taki sposób, abyś mógł je wymieniać wedle własnych potrzeb, inspirować się dodatkowymi przepisami zawartymi w dodatkowym kilkudziesięciostronicowym ebooku oraz modyfikować swoje ulubione potrawy tak, aby pasowały do nowych nawyków żywieniowych.

Plan suplementacyjny zawiera spersonalizowaną listę suplementów na określony czas, zazwyczaj jest to 3 do 6 miesięcy, z wypisanymi konkretnymi preparatami i dawkowaniem.

Miesięczna opieka mailowa. Jeśli masz sporo wątpliwości odnośnie zaleconej diety, doboru suplementów, swojego stylu życia lub potrzebujesz regularnych drobnych wskazówek, jak postępować, możesz w tym celu wybrać opiekę mailową. Cena obejmuje 10 maili w ciągu miesiąca. W celu rozwiania swoich wątpliwości odnośnie zaleceń, możesz umówić się też na kolejną konsultację :)

Usługi niestandardowe. Jeśli potrzebujesz porady innego typu – napisz :)

Termin wykonania Indywidualnego Planu, Żywieniowego, Planu Suplementacyjnego oraz Jadłospisu ustalany jest indywidualnie i zazwyczaj wynosi do 10 dni roboczych od wpłaty.

CENNIK

Pierwsza konsultacja (~60 min)  250 zł
Kolejna konsultacja (~60 min)  200 zł
Kolejna konsultacja (~30 min)  100 zł
Indywidualny Program Żywieniowy  490 zł
Jadłospis na tydzień z przepisami  250 zł
Plan suplementacyjny  170 zł
Miesięczna opieka mailowa 250 zł
Usługi niestandardowe cena do uzgodnienia

DANE DO PRZELEWU

Naczynia Połączone Agata Rafalska
Dietoterapia i Promocja Zdrowia

mBank: 23 1140 2004 0000 3402 7830 9534

IBAN: PL23 1140 2004 0000 3402 7830 9534
SWIFT: BREXPLPWMBK

 

*Szanowni Państwo, przesyłając zapytanie drogą elektroniczną lub kontaktując się z nami telefonicznie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez (Zespół) Naczynia Połączone w celach związanych z udzieleniem informacji oraz ustaleniem konsultacji.


Podziel się
Rozmiar liter
Kontrast
naczyniapolaczone@wp.pl