O mnie

Podziel się

Nazywam się Agata Dąbrowska. Jestem specjalistką ds. żywienia, dietoterapeutką, promotorem zdrowia, autorką bloga Naczynia Połączone. Zagadnieniami związanymi ze zdrowiem, jedzeniem i odchudzaniem interesuję się od lat, kilka lat temu bardzo wgłębiłam się w temat dietoterapii i postanowiłam zmienić pasję w  praktykę zawodową. Moje kwalifikacje możesz zobaczyć tutajNa co dzień zajmuję się między innymi pomocą osobom dotkniętym różnego rodzaju problemami jelitowymi: dysbiozą, zespołem jelita drażliwego, SIBO, nieswoistymi zapaleniami jelit, celiakią, itp. 

Uwielbiam porządek, jestem dociekliwa i lubię drążyć ;) Na tym blogu postanowiłam połączyć swoją miłość do pisania oraz głębokie zainteresowanie odżywianiem i jego szeroko pojętym wpływem na organizm człowieka.

Jeśli chcesz umówić się na konsultację, zapraszam do kontaktu :)

 

 

 

Naczynia Połączone
Agata Dąbrowska

Dietoterapeutka, autorka bloga Naczynia Połączone. Pracuje z podopiecznymi w oparciu o Evidence Based Medicine, skupiając się na pomocy osobom dotkniętym różnego rodzaju problemami jelitowymi, między innymi przerostem bakteryjnym w jelicie cienkim (SIBO), zespołem jelita drażliwego, dysbiozą, celiakią, wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego, mikroskopowymi zapaleniami jelit czy chorobą Leśniowskiego-Crohna.


Podziel się
Rozmiar liter
Kontrast
naczyniapolaczone@wp.pl