Opis usług

Podziel się

Poniżej przeczytasz szczegółowy opis usług, które oferuję. Cennik znajdziesz tu.

Poniżej znajdziesz opis zawartości poszczególnych usług.
Czas oczekiwania na wykonanie usługi jest zależny od jej typu.

 

PIERWSZA KONSULTACJA

Podczas pierwszej konsultacji omawiamy to, co mi przyślesz (zobacz listę koniecznych dokumentów) – wypełniony kwestionariusz, dzienniczek, badania aktualne i starsze, rozmawiamy o Twoim stanie zdrowia, planujemy działania na najbliższy czas, rozmawiamy o proponowanej przeze mnie suplementacji, zmianach w diecie i dalszej diagnostyce, a także dyskutujemy o diecie i preferencjach żywieniowych oraz omawiamy, jak możesz się czuć podczas stosowania nowych zaleceń. W razie potrzeby otrzymasz również odpowiednie wsparcie psychodietetyczne.

Podczas rozmowy wspólnie dobieramy także sposoby dalszej współpracy, chyba, że już wiesz, czego oczekujesz. Mogą to być: kolejne konsultacje krótsze lub dłuższe, opieka mailowa, jadłospis, rozpisana suplementacja, zalecenia odnośnie zmiany sposobu żywienia i stylu życia, lub inna forma współpracy, którą wspólnie ustalimy :)

Treść konsultacji i nacisk na poszczególne wątki zależy od Twojego przypadku i Twoich potrzeb/preferencji. Jeśli zależy Ci na tym, abyśmy położyli nacisk na jakiś temat (np. na dietę), wpisz to w ankiecie, a potem zaznacz na początku konsultacji. Jeśli chcesz zdać się na mnie – nie ma problemu, poradzimy sobie :) Jednak z racji na różnorodność przypadków i ograniczony czas do dyspozycji, nie jestem w stanie zagwarantować, że konsultacja będzie zawierać wszystkie wymienione wyżej punkty.

Do tygodnia po konsultacji możesz przysłać jednego maila w celu upewnienia się, czy dobrze zapisałeś nazwy badań/suplementów czy dawkowanie zaleconych preparatów oraz innymi krótkimi pytaniami, które nasunęły Ci się po naszej rozmowie. Odpowiedź otrzymasz do tygodnia. Jeśli potrzebujesz szerszej analizy problemu lub uzbiera Ci się więcej pytań – zapraszam na kolejną konsultację :)

Czas trwania: do 60 minut. Jeśli potrzebujesz więcej czasu – zgłoś to przy rejestracji
Czas oczekiwania:
 Informacja w rejestracji
Cena
:
290 zł

 

KONSULTACJA KONTROLNA

Konsultacja kontrolna odbywa się zazwyczaj po 1-2 miesiącach stosowania zaleceń lub w zależności od Twoich potrzeb. Analizujemy wówczas postępy w diecie i leczeniu, nowe wyniki badań, rozmawiamy o Twoim samopoczuciu i wątpliwościach, które Ci towarzyszą, modyfikujemy także zalecenia w zależności od zapotrzebowania. Treść konsultacji może dotyczyć również innych tematów (możemy na przykład podyskutować teoretycznie na nurtujący Cię temat z zakresu mojej działalności :)).

Do tygodnia po konsultacji możesz przysłać jednego maila w celu upewnienia się, czy dobrze zapisałeś nazwy badań/suplementów oraz dawkowanie zaleconych preparatów oraz innymi krótkimi pytaniami, które nasunęły Ci się po naszej rozmowie. Odpowiedź otrzymasz do tygodnia. Jeśli potrzebujesz szerszej analizy problemu lub uzbiera Ci się więcej pytań – zapraszam na kolejną konsultację :)

Czas trwania: do 30 minut. Jeśli potrzebujesz więcej czasu – zgłoś to przy rejestracji
Czas oczekiwania: Informacja w rejestracji
Cena: 145 zł

 

JADŁOSPIS NA 7 DNI Z PRZEPISAMI

Jadłospis na 7 dni z przepisami to plan posiłków, ustalony w oparciu o indywidualne zapotrzebowanie na kalorie, makro i mikroskładniki, a także alergie, nietolerancje i indywidualne preferencje, z uwzględnieniem etapu diety, na którym jesteś. Zawiera tabelę z rozpiską posiłków na każdy dzień oraz przepisy do każdego z posiłków na każdy dzień. Niekiedy do jadłospisu dołączone są dodatkowe drobne pliki (np. tabele z ograniczeniami i wykluczeniami, linki do niestandardowych produktów, itp.), jednak nie są jego nieodzownym elementem.

Do dwóch tygodni po otrzymaniu jadłospisu możesz przysłać jednego maila z pytaniami, które nasunęły Ci się podczas lektury i stosowania diety. Odpowiedź otrzymasz do tygodnia. Jeśli potrzebujesz szerszej analizy problemu lub uzbiera Ci się więcej pytań – zapraszam na kolejną konsultację :) 

Czas oczekiwania: do 15 dni roboczych (poza okresem świątecznym i urlopem) liczony od dnia zaksięgowania wpłaty lub uzyskania kompletu informacji*
Cena: 290 zł

 

KONTYNUACJA DIETY

Jest to zindywidualizowany jadłospis na 7 dni z przepisami, stworzony w oparciu o poprzednio przygotowany dla Ciebie plan posiłków. Tak samo jak poprzedni, ustalony jest w oparciu o indywidualne zapotrzebowanie na kalorie, makro i mikroskładniki, a także alergie, nietolerancje i indywidualne preferencje, z uwzględnieniem etapu diety, na którym jesteś. Zawiera tabelę z rozpiską posiłków na każdy dzień oraz przepisy do każdego z posiłków na każdy dzień. Niekiedy do jadłospisu dołączone są dodatkowe drobne pliki (np. tabele z ograniczeniami i wykluczeniami, linki do niestandardowych produktów, itp.), jednak nie są jego nieodzownym elementem.

Do dwóch tygodni po otrzymaniu jadłospisu możesz przysłać jednego maila z pytaniami, które nasunęły Ci się podczas lektury i stosowania diety. Odpowiedź otrzymasz do tygodnia. Jeśli potrzebujesz szerszej analizy problemu lub uzbiera Ci się więcej pytań – zapraszam na kolejną konsultację :) 

Czas oczekiwania: do 15 dni roboczych (poza okresem świątecznym i urlopem) liczony od dnia zaksięgowania wpłaty lub uzyskania kompletu informacji*
Cena: 250 zł

 

SUPLEMENTACJA

Suplementacja to spersonalizowana lista konkretnych preparatów na określony czas (zazwyczaj jest to 3 do 6 miesięcy) z dawkowaniem i porami przyjmowania. Oprócz listy zawiera wygodną do wydrukowania tabelę na każdy etap suplementacji.

Do dwóch tygodni po otrzymaniu suplementacji możesz przysłać jednego maila z pytaniami, które nasunęły Ci się podczas lektury i stosowania zaleconych preparatów. Odpowiedź otrzymasz do tygodnia. Jeśli potrzebujesz szerszej analizy problemu lub uzbiera Ci się więcej pytań – zapraszam na kolejną konsultację :) 

Czas oczekiwania: do 15 dni roboczych (poza okresem świątecznym i urlopem) liczony od dnia zaksięgowania wpłaty lub uzyskania kompletu informacji*
Cena: 250 zł

 

AKTUALIZACJA SUPLEMENTACJI (1-2 dodatkowe etapy)

To kontynuacja wcześniej ustalonej dla Ciebie suplementacji (1-2 dodatkowe etapy). Tak jak poprzednio jest to spersonalizowana lista konkretnych preparatów na określony czas (zazwyczaj jest to 3 do 6 miesięcy) z dawkowaniem i porami przyjmowania. Oprócz listy zawiera wygodną do wydrukowania tabelę na każdy etap suplementacji.

Do dwóch tygodni po otrzymaniu suplementacji możesz przysłać jednego maila z pytaniami, które nasunęły Ci się podczas lektury i stosowania zaleconych preparatów. Odpowiedź otrzymasz do tygodnia. Jeśli potrzebujesz szerszej analizy problemu lub uzbiera Ci się więcej pytań – zapraszam na kolejną konsultację :) 

Czas oczekiwania: do 15 dni roboczych (poza okresem świątecznym i urlopem) liczony od dnia zaksięgowania wpłaty lub uzyskania kompletu informacji*
Cena: 190 zł

 

*INFORMACJE DODATKOWE

 

Czas oczekiwania – do 15 dni roboczych. Zawsze staram się przygotować materiały dla Ciebie najszybciej, jak to możliwe, jednak musisz liczyć się z takim okresem oczekiwania.

Termin liczony od dnia zaksięgowania wpłaty – przysłanie potwierdzenia wykonania przelewu przyspieszy cały proces :)

Termin liczony uzyskania kompletu informacji – dotyczy to następujących sytuacji:
– kiedy przelewu za usługi dokonasz przed konsultacją (wówczas czas liczony jest od konsultacji, na której ustalimy szczegóły)
– kiedy oczekujesz na wizytę u lekarza lub innego specjalisty, którego wytyczne konieczne są do wykonania usługi (np. ułożenia suplementacji lub jadłospisu)
– kiedy oczekujemy na wyniki Twoich badań koniecznych do wykonania usługi

Poza okresem świątecznym i urlopowym – jak każdy człowiek czasem potrzebuję odpocząć ;) Jak większość osób, nie pracuję także na przykład w Wigilię i Wielkanoc ;) Dlatego okresy świąteczne i urlopowe mogą wydłużyć czas oczekiwania na usługę. Informacje o terminach mojej nieobecności umieszczam na bieżąco na moim fanpage na Facebooku.


Podziel się
Rozmiar liter
Kontrast
naczyniapolaczone@wp.pl