Kontakt

 

Możesz skontaktować się z nami od poniedziałku do piątku
w godzinach 10-11 oraz 16-17

tel. +48 730 105 802

Możesz również napisać maila na adres kontakt@naczyniapolaczone.pl*

 

Tu możesz przeczytać o mnie, tu o moim sposobie pracy, a tu o Procesie Zdrowienia w moim rozumieniu :)

Dodatkowe informacje dla partnerów znajdziesz tutaj :)

 

A jeśli to dla Ciebie odpowiedni moment i chciałabyś porozmawiać ze mną o swoim stanie zdrowia, objawach, psychosomatyce, możesz zapisać się na jednorazową 60-minutową rozmowę, podczas której:

– przeanalizuję Twoją sytuację zdrowotną,
– pokażę, jakie kroki warto podjąć, abyś mogła poczuć się lepiej,
– sprawdzę, czy i jak mogę Ci w tym pomóc :)

To, co jest ważne to to, że to, że jest to rozmowa niezobowiązująca, co oznacza, że nie musisz w jej wyniku podejmować ze mną współpracy – możesz po prostu skorzystać z tych wskazówek, które otrzymasz – i to jest dla mnie w 100% ok :) Jeśli natomiast rozpoczniemy współpracę – odliczę cenę konsultacji od ceny współpracy :)

 

Zapisuję się na rozmowę wstępną!

 

* Przesyłając zapytanie drogą elektroniczną lub kontaktując się z nami telefonicznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. 

ADMINISTRATOREM Pani/Pana danych osobowych jest Naczynia Połączone Sp. z o.o., z siedzibą w Karczewie, ul. Łąkowa 3B, 05-480 Karczew, NIP: 5322097166, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000950485, e-mail: kontakt@naczyniapolaczone.pl, tel.: +48 730 105 802. Szczegółowe zasady przetwarzania danych oraz prawa, jakie Pani/Panu przysługują znajdują się w klauzuli informacyjnej, z którą Państwo mogą w każdej chwili się zapoznać klikając na dokument pod nazwą Polityka Prywatności.

naczyniapolaczone@wp.pl