Czym jest Magazyn „Naczynia Połączone”? Jest to rozbudowany e-mail z mnóstwem wiedzy i ciekawych informacji, który będę wysyłać do Ciebie raz w miesiącu. Jeśli w ciągu miesiąca pojawią się jakieś ciekawe nowości, wpisy, nagrania, informacje, czy ogłoszenia – puszczę dodatkowego krótkiego maila :)

Jakie tematy będę poruszać w Magazynie? Będę pisać na tematy związane z problemami pokarmowymi, szczególnie w oplocie psychosomatycznym, będzie o Procesie Zdrowienia, a także o tym, gdzie i do kogo jeszcze warto zajrzeć, żeby pogłębić swoją wiedzę i/lub być jeszcze bliżej samemu ze sobą :)

A na dobry start otrzymasz ode mnie dostęp do nagrania z kursu Love Your Guts:
Rola psychiki w dolegliwościach układu pokarmowego :)

 

 

[mailerlite_form form_id=3]

Jeśli natomiast zastanawiasz się, czy podjąć ze mną współpracę indywidualną, czy może wziąć udział w kursie, a może myślisz, czy to w ogóle ten kierunek – możesz zapisać się na jednorazową, niezobowiązującą Konsultację Love Your Guts :)

Podczas tej Konsultacji:

– przeanalizuję Twoją sytuację zdrowotną,
– pokażę, jakie kroki warto podjąć, abyś mogła poczuć się lepiej,
– sprawdzę, czy i jak mogę Ci w tym pomóc :)

Zobacz, w jakich sytuacjach najbardziej skorzystasz z Konsultacji :)


  

**Jeżeli nie chcesz wyrazić zgody na przesyłanie Magazynu Naczynia Połączone / newslettera, a wciąż chcesz otrzymać dostęp do niniejszych materiałów, możesz dokonać ich zakupu. Zakup ten wymaga indywidualnego kontaktu z Administratorem.

naczyniapolaczone@wp.pl