O mnie

Podziel się
Nazywam się Agata Dąbrowska. Jestem specjalistką ds. żywienia, dietoterapeutką, promotorem zdrowia, autorką bloga Naczynia Połączone. Zagadnieniami związanymi ze zdrowiem, jedzeniem i odchudzaniem interesuję się od lat, kilka lat temu bardzo wgłębiłam się w temat dietoterapii i postanowiłam zmienić pasję w praktykę zawodową. Moje kwalifikacje możesz znaleźć poniżej. Na co dzień zajmuję się między innymi pomocą osobom dotkniętym różnego rodzaju problemami jelitowymi: dysbiozą, zespołem jelita nadwrażliwego, SIBO, nieswoistymi zapaleniami jelit, celiakią, itp.

Uwielbiam porządek, jestem dociekliwa i lubię drążyć ;) Na tym blogu postanowiłam połączyć swoją miłość do pisania oraz głębokie zainteresowanie zależności między ciałem, stanem jego odżywienia i jego szeroko pojętym wpływem na organizm człowieka, a także wpływem przekonań i kondycji psychicznej na zdrowie człowieka.

KIM JESTEM?

  • Pasjonatką zdrowego stylu życia, medycyny, mikrobiologii
  • Miłośniczką aspektów związanych z psychosomatyką, psychologią, mądrze pojętym rozwojem osobistym
  • Osobą ambitną, dociekliwą, kochającą się uczyć
  • Osobą doświadczoną przez problemy zdrowotne, które dzięki pracy nad sobą na różnych polach udaje mi się w większości trzymać w ryzach :)
  • Estetką, kochającą ciszę, spokój, poezję śpiewaną, alternatywę… i rocka trochę też ;)

 

JAK PRACUJĘ:

Uważam, że aby proces zdrowienia mógł się zakończyć sukcesem, pacjent sam powinien przejąć za swoje zdrowie odpowiedzialność. Ale to niezwykle trudne, gdy w głowie dominuje chaos, lęk, a sprzeczne informacje wręcz przytłaczają i prowadzą do stanów obniżonego nastroju oraz poczucia braku sprawczości i kontroli nad swoim życiem. Lata praktyki utwierdziły mnie w przekonaniu, że dopiero w momencie, gdy chory posiada właściwą wiedzę na temat swoich dolegliwości, możliwości leczenia, ale także na temat tego, jak obserwować reakcje swojego organizmu i jak właściwie wyciągać z nich wnioski, proces zdrowienia może być spójny i skuteczny. Dlatego też osią mojej pracy z osobami cierpiącymi na schorzenia jelitowe jedyny taki na rynku, autorski Program Love Your Guts – Pokochaj swoje wnętrze :) 

  • Program Love Your Guts stanowi odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie pacjentów na ustrukturyzowaną wiedzę na temat schorzeń układu pokarmowego oraz na spójną koncepcję, jak można sobie z nimi poradzić kompleksowo. Stanowi też moją osobistą odpowiedź na potrzeby wszystkich tych, z którymi nie jestem w stanie pracować osobiście (jest Was tak wielu :)), a także dla tych, którzy posiadając właściwą wiedzę chcą i są w stanie poradzić sobie sami :)Więcej o programie możesz przeczytać tutaj :) 
  • Prowadzę także konsultacje online oraz układam propozycje suplementacji dla osób, które podczas przechodzenia przez program lub po jego przerobieniu decydują się na indywidualną współpracę.
  • Na tym blogu, na moich profilach w mediach społecznościowych, a także w moim sklepie internetowym znajdziesz również wiele bezpłatnych artykułów, live’ów i nagrań. Regularnie pojawiają się też webinaria, w których udział na żywo także nie wiąże się z żadnymi kosztami :) Również w taki sposób realizuję moją misję i pasję edukacyjną :)

MOJE KWALIFIKACJE

Moje kwalifikacje możesz zobaczyć tutaj. Moje certyfikaty – tu.

 

Jeśli masz dość stanu swojego zdrowia, błądzisz od specjalisty do specjalisty i gubisz się w przeciwstawnych zaleceniach, jeśli chcesz zacząć działać konstruktywnie i spójnie, i przede wszystkim jesteś na to gotowa – zapraszam Cię na jednorazową, niezobowiązującą 45-minutową rozmowę, podczas której:

– przeanalizuję Twoją sytuację zdrowotną,
– pokażę, jakie kroki warto podjąć, abyś mogła poczuć się lepiej,
– sprawdzę, czy i jak mogę Ci w tym pomóc :)

 

Zapisuję się na rozmowę wstępną!