#ByeByeIBS – Podziel się swoją historią!

Podziel się
Czy z SIBO da się wygrać? Czy istnieją skuteczne sposoby na pozbycie się zespołu jelita drażliwego? Czy zdarzają się historie z happy endem? Słyszę takie pytania pod koniec 80% wszystkich konsultacji. Te same pytania pojawiają się w liczącej już (bagatela) koło 7 tysięcy osób grupie SIBO. I wciąż pozytywnych odpowiedzi wydaje się być jak na lekarstwo…

#ByeByeIBS

Odpowiedź brzmi TAK! Oczywiście, że się da „z tego wyjść”! Każdy przypadek jest inny, ale bardzo różne przypadki są teraz na dobrej drodze do pełni zdrowia :) Dlatego też, żeby nieco podnieść morale schorowanej społeczności postanowiłam w końcu zakasać rękawy i wziąć się porządnie za hurtową rozbudowaną analizę bardziej i mniej cudownych ozdrowień :)

Zatem przechodząc do meritum: czas zacząć puszczać w świat znane nam i nieznane historie osób, które różnymi sposobami pozbyły się SIBO, zespołu jelita drażliwego i innych przykrych dolegliwości. Na blogu Naczynia Połączone powstała nowa kategoria wpisów: #ByeByeIBS :) Chcę publikować w niej prawdziwe historie ozdrowień. Opisujące pełne wyzdrowienie lub cząstkową poprawę. Ale nie zrobię tego bez Was :) Dlatego niniejszym wpisem chciałabym Was zaprosić do współpracy :)

 

PODZIEL SIĘ SWOJĄ HISTORIĄ!

 

Zrób to!

Jeśli jesteś szczęśliwcem, któremu udało się pozbyć wszystkich lub choć części symptomów SIBO, zespołu jelita drażliwego czy towarzyszących chorób – opisz swoją drogę :) Zrób to dla cierpiącej gawiedzi, zrób to też dla siebie – podziel się radością ze światem :)

Co napisać?

Opisz swoje objawy, samopoczucie psychiczne i wszystko, co było dla Ciebie istotne podczas choroby. Napisz kilka słów o swojej drodze do diagnozy i pomysłach na leczenie. Opisz, co przyniosło pożądany efekt i jak teraz się czujesz :)

Jak napisać?

Jak tylko chcesz! Jeśli masz potrzebę się wypisać – pisz! Tylko korekta zajmie mi nieco dłużej ;) Jeśli chcesz opisać „przypadek” w kilku żołnierskich słowach – proszę :) Jeśli wolisz od myślnika – nic nie stoi na przeszkodzie. Słowotok? Dogadamy się ;) Czasem pod koniec dodam od siebie komentarz merytoryczny. Tekst, który mi przyślesz, przejdzie także korektę językową, ale pięknie proszę – nie nadużywaj tego i nie zostawiaj mnie z tekstem bez przecinków, wielkich liter i polskich znaków ;)

Twoje dane

Oczywiście zachęcam do nieanonimowego opisu Twojej historii, ale nie jest to żaden wymóg. Nie musisz podawać swoich danych. Możesz nawet zmienić płeć na potrzeby opisu. Jedynym warunkiem, o którego spełnienie Cię proszę, to PRAWDZIWA HISTORIA :)

Czytelniku!

Uszanuj autora i nie morduj go (ani mnie ;)) prywatnymi wiadomościami :) Każdy przypadek jest inny, nie każdy też ma czas i ochotę na rozkładanie na czynniki pierwsze bardziej lub mniej podobnych sytuacji. Skorzystaj z tekstu umieszczonego na blogu i ciesz się nadzieją, którą niesie także Tobie :)

 

OPISZ SWOJĄ HISTORIĘ I PRZYŚLIJ NA ADRES
kontakt@naczyniapolaczone.pl
z dopiskiem: MOJA HISTORIA

 

 

naczyniapolaczone@wp.pl