PROGRAM “LOVE YOUR GUTS”

Podziel się
 
Zdrowienie jest procesem, obfitującym w wiele niespodzianek i wymaga poruszania się po zupełnie nowych, nieznanych obszarach. W trakcie trwania Programu “Love Your Guts” przeprowadzę Cię przez meandry tego procesu, który sprawi, że poznasz swoje ciało i jego ograniczenia, poczujesz się w nim lepiej, a w rezultacie pokochasz siebie (jeszcze bardziej).

„Love Your Guts” to moja autorska koncepcja spojrzenia na dolegliwości układu pokarmowego oraz zdrowia całego ciała. Słowo „Guts” oznacza jelita, wnętrzności, ale nie tylko. Jest też coś niezbędnego, energia, treść, charakter, odwaga, przeczucie oraz… intuicja. To wszystko wiąże się z tym, jaki lub jaka jesteś, jaka jest Twoja historia, charakter, przekonania. Innymi słowy – Twoje ciało to nie tylko organy i narządy, ale też sieć myśli i uwikłań. Twoje zdrowie to nie tylko dobre wyniki badań i sprawność fizyczna. To też to, co i jak myślisz na temat swój i świata, co przeżyłaś lub przeżyłeś, gdzie i wśród jakich ludzi się wychowałeś, wreszcie jakie relacje tworzysz i jak wygląda Twoje życie dziś. 

 

>>> CIAŁO – PSYCHIKA – RELACJE I ŚRODOWISKO <<<

 

Te części są jak koła zębate. Gdy któraś z nich szwankuje – szwankują wszystkie. Dlatego, aby skutecznie wyjść z choroby musisz zadbać o każdą z nich i znaleźć swój własny sposób, jak żyć w zgodzie ze sobą. Do tego niezbędne jest uświadomienie sobie nie tylko tego, co się dzieje z naszym konkretnym narządem czy układem, ale też przyjrzenie się ciału jako całości, włącznie z tym, jak działa nasz umysł, jakie mamy przekonania, jak reagujemy na emocje oraz kim i czym się otaczamy.

Aby do tego dojść, musisz posiadać niezbędną wiedzę. I nie chodzi o to, żeby zrobić doktorat jednocześnie z medycyny, dietetyki i psychologii (choć oczywiście podstawowa wiedza z tych dziedzin jest niezmiernie ważna). Chodzi o to, aby umieć wychwytywać i właściwie interpretować sygnały, które daje Ci ciało. 

Dlatego bez względu na to, którą wersję programu wybierzesz, otrzymasz przygotowane przeze mnie: zestaw autorskich nagrań oraz odpowiednie materiały w formie pdf i doc. Otrzymasz także pakiet materiałów dodatkowych, które poszerzą Twoją wiedzę na temat pracy jelit i nie tylko :) 

Dzięki nim dowiesz się tego, czego potrzebujesz, zarówno o swoim ciele i jego reakcjach, jak i o funkcjonowaniu układu pokarmowego. Otrzymasz niezbędne informacje, jak czytać ze swoich objawów, kiedy i jak reagować, jak się odżywiać i jak wybierać produkty, a także jak dbać o swój dobrostan psychiczny.

Wesprę Cię także swoją wiedzą (czy w nagraniach, czy w czasie Spotkań), intuicją oraz umiejętnościami, a także wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami, które cierpią na schorzenia układu pokarmowego i nie tylko, dzięki czemu będziesz mógł pewniej stąpać po swojej drodze do celu.

 

>>> ZAPRASZAM CIĘ DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PROGRAMEM :) <<<

 

Istnieją dwie możliwości współpracy. Kurs oraz Program Konsultacyjny. Żadna z nich nie jest ani lepsza ani gorsza – zależy czego potrzebujesz :) A może potrzebujesz obu? :)

 

KURS “LOVE YOUR GUTS”

 

Kurs “Love Your Guts” to ogromna dawka wiedzy na temat zespołu jelita nadwrażliwego, schorzeń, które się pod niego podszywają, a przede wszystkim na temat tego, jak poradzić sobie z nimi kompleksowo :) Powstał w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie na ustrukturyzowaną wiedzę na temat problemów z układem pokarmowym, którą cierpiący mogą wykorzystać w praktyce.

Składa się z trzech części.

Pierwsza z nich to podstawy, dzięki którym zrozumiesz, jak funkcjonuje Twój układ pokarmowy i jakie są jego wzajemne relacje z układem nerwowym i odpornościowym oraz mikrobiomem, a także poznasz podstawowe pojęcia z zakresu dietetyki, które ułatwią Ci później w odpowiednim doborze produktów do Twojej indywidualnej diety.

Część drugą nazywam: “dolegliwości jelitowe przez pryzmat zespołu jelita nadwrażliwego”. Dlaczego? Ponieważ często pacjent słyszy diagnozę zespołu jelita nadwrażliwego, która niekoniecznie realnie spełnia właściwe kryteria. Często słyszy ją bez właściwego wywiadu i odpowiedniej diagnostyki. I de facto wszystko wpada “do jednego worka”… W tej części poruszam temat samego w sobie zespołu jelita nadwrażliwego, objawów mu towarzyszących, a także chorób współistniejących oraz podszywających się pod niego.

Część trzecia stanowi ponad połowę Kursu. Jest to część praktyczna. Poruszam w niej wszystkie niezbędne tematy, które należy przemyśleć, poruszyć, rozpracować, gdy wchodzi się w proces dochodzenia do zdrowia – od sposobu odżywiania, poprzez ruch, nastawienie, aż po pracę z emocjami. Uczę, jak samemu kontrolować swój proces, jak wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie, jak wystartować i jak wytrwać w procesie, aby dotrzeć do mety i trwale cieszyć się sukcesem.

Całość to około 100 filmów oraz liczne materiały w formie pdf i doc, podzielone na 16 modułów tematycznych. Więcej o Kursie przeczytasz TUTAJ. Zakupu dokonasz TU.

 

PROGRAM SPOTKAŃ “LOVE YOUR GUTS”

 

Program Spotkań “Love Your Guts” to okres przynajmniej 3-miesięcznej współpracy, która obejmuje 4 spotkania online, dostęp do części nagrań z Kursu, dodatkowe materiały na potrzeby Spotkań oraz indywidualnie przygotowane zalecenia.

Tematy Spotkań obejmują takie zagadnienia jak sposób odżywiania w problemach pokarmowych, leczenie, suplementację, pracę z ciałem, redukcję stresu, pracę z przekonaniami i psychosomatyką. Pomagam Ci spiąć zalecenia różnych specjalistów w jedną, spójną, zgodną z Tobą całość, przygotowuję indywidualny Plan Suplementacji oraz analizuję z Tobą Twój układ pokarmowy przez pryzmat psychosomatyki, przekonań i Twojego otoczenia.

W ciągu tych kilku miesięcy dowiesz się wiele na temat swojego ciała, a także jego reakcji i ograniczeń, dzięki czemu nauczysz się właściwie reagować na sygnały przezeń wysyłane oraz nie przekraczania granic, za którymi czai się pogorszenie stanu zdrowia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Programu Spotkań, kliknij TUTAJ.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w Programie Spotkań  – zapraszam Cię na niezobowiązującą rozmowę,
podczas której przeanalizuję Twoją sytuację zdrowotną oraz sprawdzę,
czy ten Program faktycznie jest dla Ciebie :)
 

Zapisuję się na rozmowę wstępną!