Program “Love Your Guts”

Podziel się

Zdrowienie jest procesem obfitującym w wiele niespodzianek i wymaga poruszania się po zupełnie nowych, nieznanych obszarach. W trakcie trwania Programu “Love Your Guts” przeprowadzę Cię przez meandry tego procesu, który sprawi, że poznasz swoje ciało i jego ograniczenia, poczujesz się w nim lepiej, a w rezultacie pokochasz siebie (jeszcze bardziej).

Choroba nierzadko powoduje bunt, brak akceptacji, złość… tym bardziej, jeśli Twój wpływ na jej powstanie był znikomy i traktujesz ją jako dopust Boży. Jednak to właśnie Ty jesteś odpowiedzialny/a za swoje ciało, zdrowie i szeroko pojęty dobrostan psychiczny. I jedynie w Tobie leży moc, aby zmienić swoje życie i podejście do niego. Taka zmiana nie jest jednorazowym wyzwaniem. Jest rozgałęzionym, wieloelementowym procesem, podczas którego pojawiają się różne emocje – lęk, zwątpienie, poczucie winy, rozczarowanie, nawet załamanie, zwłaszcza kiedy spotyka Cię kolejna niespodzianka lub błądzisz po omacku…

Żeby jednak nie działać na ślepo łapiąc się każdej opcji, która wydaje się atrakcyjna i pomocna, potrzebujesz wiedzy teoretycznej, planu i praktyki. I w osiągnięciu tego pomoże Ci Program “Love Your Guts”, który powstał po to, abyś nie zapomniał, jaki jest Twój najważniejszy cel – zdrowie :)

 

CZYM JEST PROGRAM “LOVE YOUR GUTS”?

“Love Your Guts” jest moim autorskim Programem, składającym się z około 90 filmów oraz licznych materiałów w formie PDF. Powstał w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie na ustrukturyzowaną wiedzę na temat zespołu jelita drażliwego, którą cierpiący mogą wykorzystać w praktyce.

Punktem wyjścia stała się zatem edukacja. Uczestnicząc w Programie dowiesz się wiele na temat swojego ciała, jego indywidualnych reakcji oraz dróg, którymi możesz je wesprzeć. Otrzymasz wskazówki, jak czytać ze swoich objawów, kiedy i jak na nie reagować, jak się odżywiać i jak komponować posiłki, a także jak dbać o swój dobrostan psychiczny.

Swoimi nagraniami wesprę Cię także w planowaniu zmian oraz wprowadzeniu ich w życie. Znajdziesz w nich porady, których źródłem jest moja pasja, wiedza, intuicja oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi na schorzenia jelit. To pomoże Ci pewniej stąpać po Twojej drodze do celu.

 

CO ZYSKASZ UCZESTNICZĄC W PROGRAMIE?

W Programie “Love Your Guts” znajdziesz odpowiedzi na wiele dręczących Cię pytań o funkcjonowanie Twojego układu trawiennego. Tym samym znacznie łatwiej zdefiniujesz problem, który Ci towarzyszy. Z łatwością przedostaniesz się przez meandry wykluczających się wzajemnie zaleceń dietetycznych i terapeutycznych w zespole jelita nadwrażliwego. Poznasz też zależności między stanem Twoich jelit i całego układu pokarmowego a stanem innych układów oraz dowiesz się, jaki wpływ mają inne układy na dolegliwości pochodzące “z brzucha”.

Materiały zawarte w Programie pomogą Ci także zaplanować Twój proces zdrowienia w oparciu o potrzeby i możliwości Twojego organizmu. Wzrośnie tym samym Twój spokój i poczucie bezpieczeństwa, wpływając jednocześnie na ogólne samopoczucie. Zyskasz świadomość swojego ciała. Jego reakcji, mocnych stron i ograniczeń. Dzięki czemu nauczysz się właściwie reagować na sygnały przezeń wysyłane oraz nie przekraczania granic, za którymi czai się pogorszenie stanu zdrowia. Zyskasz kontrolę nad swoim własnym procesem i znając jego elementy, łatwiej wyciągniesz wnioski z przeszłych wydarzeń i podejmiesz decyzje, które pozwolą Ci skuteczniej zbliżyć się do racjonalnie wyznaczonego celu.

Dowiesz się, jak aktywnie i skutecznie współpracować z wybranym specjalistą, jak wprowadzać jego zalecenia i jak oceniać ich skuteczność. Nauczysz się, jakie działania wpłyną na poprawę Twojego trawienia oraz stanu mikrobiomu. Poznasz też wpływ charakteru, przekonań i emocji, z którymi się mierzysz, na funkcjonowanie Twojego organizmu. Z Programu “Love Your Guts” dowiesz się, jak pracować z całym swoim organizmem – wszak to Naczynia Połączone :)

* * *

Uczestnicząc w Programie “Love Your Guts” zyskasz wiedzę, jak pozostać w procesie dbania o swoje zdrowie i optymalne samopoczucie przez lata, żeby móc znów cieszyć się życiem :) 

Chcesz dowiedzieć się więcej i sprawdzić, czy Program jest dla Ciebie?

Umów się na wstępną rozmowę :)

 

Agata Dąbrowska

Dietoterapeutka, autorka bloga Naczynia Połączone. Pracuje z podopiecznymi w oparciu o Evidence Based Medicine, skupiając się na pomocy osobom dotkniętym różnego rodzaju problemami jelitowymi, między innymi przerostem bakteryjnym w jelicie cienkim (SIBO), zespołem jelita drażliwego, dysbiozą, celiakią, wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego, mikroskopowymi zapaleniami jelit czy chorobą Leśniowskiego-Crohna.


Podziel się

PARTNERZY

Rozmiar liter
Kontrast