„Czy bać się pasożytów? Schorzenia pasożytnicze w teorii i praktyce” – zaproszenie na wykład

Podziel się
Serdecznie zapraszamy na wykład lek. med. Doroty Kalwajt. Pani doktor weźmie pod lupę schorzenia pasożytnicze, które dotykają dzieci i dorosłych i opowie o tym które pasożyty i w jakich sytuacjach są faktycznie dla nas groźne.

Line

Pasożyty to zagadnienie, które prędzej czy później pojawia się w życiu każdego człowieka, szczególnie rodzica, właściciela czworonoga czy osoby cierpiącej na dolegliwości układu pokarmowego. Jest to temat, nad którym ciąży wiele mitów i legend, ale też wbrew pozorom jest często bagatelizowany. Jak podejść do tematu pasożytów? Czy należy się ich bać? Czym są? Czego potrzebują do życia? Co sprawia, że się nimi zarażamy? Co mogą spowodować w naszym organizmie? Jak sobie z nimi radzić i co zrobić, żeby problem nie wrócił?

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te i inne pytania związane z chorobami pasożytniczymi, zapraszamy na wykład „Czy bać się pasożytów? Schorzenia pasożytnicze w teorii i praktyce”.

Wykład poprowadzi lek. med. Dorota Kalwajt, pediatra, specjalista rehabilitacji medycznej, od 20 lat zajmująca się medycyną holistyczną.

Pasożyty

Wykład odbędzie się 30 września w godzinach 18-21 w Sali Konferencyjnej E35 w Budynku Centrum Handlowego Jupiter przy ulicy Towarowej 22 w Warszawie.

Cena 50 zł od osoby. Bilety do nabycia tutaj.
Zapraszamy również na stronę wydarzenia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

naczyniapolaczone@wp.pl