ZAPRASZAM CIĘ DO WSPÓŁPRACY INDYWIDUALNEJ :)

Nazywam się Agata Dąbrowska :) Jestem psychodietoterapeutką, promotorką zdrowia, autorką bloga Naczynia Połączone. Specjalizuję się w pomocy osobom cierpiącym na problemy z układem pokarmowym, w tym SIBO i zespół jelita nadwrażliwego. Łączę w swojej pracy elementy dietoterapii, naturoterapii oraz pracy z ciałem i psychiką. Uczę jak w sposób mądry i kompleksowy wykorzystywać sygnały, które wysyła nam ciało i umysł oraz jak traktować siebie i swój organizm z szacunkiem i uważnością. Więcej o mnie możesz przeczytać tu i tu :).

Możesz podjąć ze mną współprace indywidualną lub wziąć udział w Kursie „LoveYour Guts”, który w wielu sytuacjach „załatwia” ogromną część, jeśli nie cały problem :) O kursie możesz przeczyta tutaj, a poniżej znajdziesz informacje, na czym polega współpraca indywidualna :)

Jeśli natomiast zastanawiasz się, czy podjąć ze mną współpracę indywidualną, czy może wziąć udział w kursie, a może myślisz, czy to w ogóle ten kierunek – możesz zapisać się na jednorazową, niezobowiązującą Konsultację Love Your Guts :)

Podczas tej Konsultacji:

– przeanalizuję Twoją sytuację zdrowotną,
– pokażę, jakie kroki warto podjąć, abyś mogła poczuć się lepiej,
– sprawdzę, czy i jak mogę Ci w tym pomóc :)

Zobacz, w jakich sytuacjach najbardziej skorzystasz z Konsultacji :)


 

>>> NA CZYM POLEGA WSPÓŁPRACA INDYWIDUALNA? <<<

To, co chcę Ci zaoferować to Twój Indywidualny Proces Zdrowienia. Nasza współpraca polega na moim towarzyszeniu Ci w tym Procesie. Jestem po to, aby pokazać Ci, jak ten Proces może wyglądać w Twojej sytuacji, wyjaśnić jego meandry, wesprzeć wiedzą, doświadczeniem, wrażliwością i intuicją, a także pokazać Ci rzeczy nieoczywiste a kluczowe. Dzięki temu lepiej poznasz siebie, swoje potrzeby, nauczysz się jak na nie reagować i tym samym jak o siebie właściwie zadbać. 

Służę spotkaniami, stałym kontaktem, planem działania, suplementacją, sugestiami, ukierunkowaniem, wsparciem merytorycznym, mentoringowym, psychosomatycznym i coachingowym. Jestem po to, aby rozwiać Twoje wątpliwości i odpowiedzieć na pytania, a także wesprzeć motywacyjnie. Otrzymasz ode mnie narzędzia, które pozwolą Ci odpowiednio wpływać na Twój proces i w nim wytrwać, a także z lekkością prowadzić go później samodzielnie.

Zyskasz wiedzę, jak się obserwować, zyskasz świadomość swojego ciała, jego mocnych stron i ograniczeń. Odkryjesz, które z Twoich przekonań mogą niekorzystnie wpływać na stan Twojego ciała i umysłu, nauczysz się je śledzić i odkrywać kolejne. Dowiesz się, jak szukać skąd się biorą, i co z nimi zrobić, oraz jak spotkać się z emocjami, które im towarzyszą.

O tym, czym jest Proces Zdrowienia w moim rozumieniu – przeczytasz tu :) Tutaj z kolei możesz przeczytać artykuł o tym, dlaczego wzięcie odpowiedzialności za swoje zdrowie jest niezbędne, aby móc trwale poczuć się lepiej :)

 

>>> JAK PRZEBIEGA WSPÓŁPRACA? <<<

Szczegóły i cena współpracy zależą od tego, czego tak naprawdę potrzebujesz – indywidualizacja naprawdę ma znaczenie i ja również wprowadzam ją w życie w podejściu do moich podopiecznych :) Jednak jest kilka elementów, które są konieczne do tego, aby móc zajrzeć w głąb siebie i swoich potrzeb :)

Przede wszystkim – sprawdzamy, co dokładnie dzieje się u Ciebie w aspekcie zdrowotnym. Służy temu jedno ze spotkań (zazwyczaj pierwsze), przed którym zapoznaję się z uzupełnionym przez Ciebie obszernym kwestionariuszem oraz wynikami badań i innymi plikami, które mogą okazać się dla nas istotne.

Przygotowuję dla Ciebie plan działania w obszarze dietetyczno-naturoterapeutycznym, który omawiamy w czasie rozmowy – zaraz po niej możesz go zacząć wdrażać :) W czasie spotkania przygotowuję Cię też do wizyty u lekarza lub innego specjalisty, jeśli jest taka potrzeba. Po spotkaniu otrzymujesz też indywidualnie stworzony Plan Suplementacji i podsumowanie naszej rozmowy. Później przez cały czas czuwam nad tym fragmentem Procesu między innymi poprzez aktualizowanie suplementacji tyle razy, ile tego potrzebujesz, a także przez stały kontakt mailowy. 

Kolejnym, ale równie ważnym, a niekiedy nawet ważniejszym narzędziem Procesu są Sesje Psychosomatyczne. Ich liczba zależy od tego, co dokładnie się u Ciebie dzieje, zazwyczaj to 4-8 sesji. W czasie tych spotkań próbujemy obejrzeć Twoją wewnętrzną rzeczywistość przez pryzmat objawów :) Skupimy się na tematach związanych z emocjami, sposobem myślenia, przeżyciami czy przekonaniami.

Główną rolę w czasie takiej sesji spotkań odgrywają bieżące objawy. Idziemy po nitce do kłębka, szukając tych sytuacji i układów, które powodują taką a nie inną indywidualną reakcję. Rozmawiamy też co zrobić, aby to zmienić i w rezultacie pozbyć się objawów :) Po takiej sesji, jeśli zajdzie taka potrzeba (a zwykle zachodzi) wysyłam dodatkowe materiały w postaci konkretnych ćwiczeń psychosomatycznych, pozwalających na pracę z emocją, przekonaniem, lękiem, poczuciem wartości i tak dalej.

Otrzymujesz też ode mnie materiały – przede wszystkim jest to dostęp do kursu Love Your Guts, który otrzymujesz bez dodatkowych opłat.  Jeśli chodzi o pozostałe materiały  – to zależy od wariantu współpracy. Są to różnego rodzaju video i pliki… – kwestia tego, co jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem w danej chwili. Po co? Mają one wesprzeć Cię w Twoim procesie, po części wręcz przeprowadzić Cię przez niego, odświeżyć i ustrukturyzować wiedzę, którą masz, uwolnić od sprzeczności „wujka Google”, a także uzupełnić ją o nowe zagadnienia. Nie chodzi o to, abyś stał/a się specjalistą, ale żebyś stał/a się specjalistą od samego/samej siebie, ucząc się wglądu w sygnały, które wysyła Twoje ciało :)

 

>>> CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TAKIEMU PODEJŚCIU? <<<

Dzięki takiemu sposobowi pracy zyskujesz przede wszystkim kontakt ze sobą, który zaowocuje nie tylko w doprowadzaniu Twoich jelit do ładu, ale także w wielu innych życiowych obszarach. Stanie się przyczynkiem do Twojego samorozwoju i poprawy jakości Twojego życia w trwałej perspektywie.

Nauczysz się obserwować sygnały wysyłane przez Twoje ciało w oparciu nie tylko o to, co zostało zjedzone i jak się po tym czujesz, ale też, a może przede wszystkim w oparciu o stan emocjonalny, który towarzyszy Ci w danym momencie. Zyskasz nowe perspektywy spojrzenia na siebie i swoje funkcjonowanie, swoje schematy myślowe przyczyniające się do konkretnych objawów, inaczej też spojrzysz na stres, swoją osobowość czy mechanizmy obronne.

Poznasz też metody radzenia sobie z tymi schematami i emocjami oraz mechanizmami obronnymi. Otrzymasz także ćwiczenia, które będą przydatne także w dalszych etapach tego procesu, ale także w innych obszarach Twojego życia. Zyskasz też wiedzę, spokój i poczucie bezpieczeństwa w kroczeniu własną drogą i w weryfikacji, co Tobie służy lub nie służy w dążeniu do Twojego naturalnego stanu, jakim jest zdrowie i harmonia psychiczna :)

Jednak to wszystko będzie miało znaczenie tylko wtedy, gdy zdobędziesz się na otwartość i odwagę i pomiędzy tymi spotkaniami wykonasz konkretną pracę nad sobą :) Przejdziesz przez ćwiczenia emocjonalne, przeanalizujesz to, co zaobserwujesz, będziesz się doskonalić w wyciąganiu wniosków z tych obserwacji, a także będziesz wprowadzać w życie nowe przekonania, uwalniać stare schematy myślowe i przepracowywać emocje. Bo to właśnie wtedy dzieje się właściwy proces. Tylko wtedy stanie się on fascynującą drogą w głąb siebie, ale też po prostu narzędziem, które Cię doprowadzi do zdrowia i do tej cudownej lekkości bytu, wolnej od ciężarów, które niesiesz teraz. A będziesz wolna/y nawet, gdy wciąż będą one na Twoich barkach. Bo to kwestia tego, jakie masz do nich podejście i… czy umiesz z nich czerpać to, co Cię ubogaci :)

 

>>> ZAPRASZAM CIĘ SERDECZNIE :) <<<

Jeśli chcesz rozpocząć ze mną swój Proces – zapraszam Cię na jednorazową, niezobowiązującą Konsultację Love Your Guts :)

Podczas tej Konsultacji:

– przeanalizuję Twoją sytuację zdrowotną,
– pokażę, jakie kroki warto podjąć, abyś mogła poczuć się lepiej,
– sprawdzę, czy i jak mogę Ci w tym pomóc :)

Zobacz, w jakich sytuacjach najbardziej skorzystasz z Konsultacji :)


 

Jeśli chcesz poczytać więcej o tym, jak pracuję i czym jest dla mnie Proces Zdrowienia – zapraszam Cię do lektury TEGO DZIAŁU :)

 

naczyniapolaczone@wp.pl