Cześć!

Zapraszamy Cię na bezpłatny cykl rozmów o połączeniu ciała i emocji. Będzie o zdrowiu i kobiecości dla kobiet i od kobiet :)

Chcemy inspirować do innego, nowego, lepszego spojrzenia na siebie, swoje poczucie wartości, swoje ciało… Chcemy budzić kobiecą intuicję, miłość własną, wiarę, że Ty i Twoje potrzeby są ważne, ale też nadzieję, że możesz czuć się lekko i zdrowo oraz cieszyć się życiem, nawet jeśli teraz wydaje Ci się to nieprawdopodobne.

Przygotuj sobie ciepła, pachnącą cynamonem i pomarańczą herbatę, przygaś światło i posłuchaj :) 

 

SPOTKANIE VI

Rzecz o wyglądzie, czyli jak się od siebie odwalić :)

Będziemy mówić między innymi o tym:

♥  Skąd się bierze skupienie na wyglądzie?
♥  Jaką cenę za nie płacimy?
♥  Co to znaczy „dobrze postrzegać siebie”?
♥  Jak się od siebie odwalić? ;)

 

SZCZEGÓŁY SPOTKANIA:

13 czerwca 2023 r. o godzinie 18.00 na platformie Zoom

♥  Liczba miejsc na żywo jest ograniczona,
♥  Spotkanie jest bezpłatne,
♥  Osoby zapisane będą mogły obejrzeć nagranie do końca najbliższej niedzieli :)

 

 

 

 

Kim jesteśmy? 

Obie jesteśmy fascynatkami tematu wpływu psychiki na ciało. Z naszego doświadczenia, i tego prywatnego i tego zawodowego, doskonale wiemy, że jeśli pojawia się temat choroby, zwłaszcza przewlekłej, czy też zaburzeń, które istnieją, mimo iż wygląda, że nie ma ku temu żadnych medycznych powodów, to koncentracja na leczeniu, czy nawet dodatkowo diecie i suplementacji, to wciąż za mało.

Coraz szersze grono kobiet zdaje sobie sprawę, że owszem, należałoby w takiej sytuacji zmienić też styl życia – poprawić jakość snu, wprowadzić aktywność fizyczną, może jakieś techniki relaksacyjne… I to oczywiście przynosi efekty, bywa jednak, że nietrwałe lub niewystarczające.

Dzieje się tak dlatego, że brakuje tego jednego, ale naprawdę kluczowego elementu Procesu Zdrowienia, jakim jest spotkanie ze sobą, swoimi wspomnieniami, emocjami, reakcjami, przekonaniami, lękami, duchowością. Po prostu z samą sobą i prawdą o sobie. Ze swoją intuicją, potrzebami, pragnieniami, możliwościami.

To bywa bolesne, trudne, ale też naprawdę warte wysiłku, a my w tym cyklu rozmów chcemy pokazać Wam, jak bardzo uzdrawiające fizycznie i psychicznie może być spotkanie właśnie z tym, co jest ukryte głęboko wewnątrz, pod płaszczem podświadomości i mechanizmów obronnych.

I też jesteśmy kobietami, tak jak Wy, i chcemy dzielić się tym wszystkim z naszego, KOBIECEGO punktu widzenia :)

 

 

Odwiedź nas w naszych miejscach w sieci :)

naczyniapolaczone@wp.pl